Nejstarší existující Harley-Davidson klub na světě - The oldest existing Harley-Davidson club of the world (Since 1928)

Prezidenti H-DC Praha

Prezidenti Harley-Davidson Clubu Praha od jeho založení až po současnost.
Děkujeme našemu členovi Milanu Mácovi st., který si dal velkou práci se sběrem a dohledáním informací o všech našich prezidentech.

1. Mg.Ph. Lehrer Jindřich

předseda: 6. 10. 1927 - 7. 3. 1929
narozen: 11. 3. 1877
úmrtí: 24. 4. 1932
Olšanské hřbitovy V5 č. 33

2. Kameník Karel

předseda: 7. 3. 1929 - 23. 2. 1939
narozen: 8. 5. 1903
úmrtí: 27. 6. 1976
Šárka "U sv. Matěje" D6 č. 25

3. Tomáš Ladislav

předseda: 1946 - 6. 2. 1957
narozen: 9. 11. 1898
úmrtí: 17. 3. 1967
Vinohradský hřbitov

4. Pechar Jiří

předseda: 1957 - 6. 11. 1958
narozen:
úmrtí: 5/1981
Olšanské hřbitovy rozptylová louka V7

5. Franěk Oldřich

předseda: 6. 11. 1958 - 8. 11. 1963
narozen:  21. 12. 1909
úmrtí: 15. 11. 1992
Praha 7, Farského č.3
Kolumbárium Husitský sbor

6. Srnka Josef

předseda: 8. 11. 1963 - 5. 11. 1965
narozen:  28. 3. 1909
úmrtí: 16. 5. 1971
Čížová u Písku č. 330

7. Fuchsa Bohuslav

předseda: 5. 11. 1965 - 4. 11. 1966
narozen:  2. 7. 1929
úmrtí: 28. 3. 2003
Cerekev u Pelhřimova
hrob rod. Krauchelovy č. 31

8. Cihla Jaroslav

předseda: 4. 11. 1966 - 1. 10. 1969
narozen:  28. 12. 1915
úmrtí: 15. 11. 1996
Praha 5 Malvazinky A1 č. 347

9. Hora Jiří

předseda: 1. 10. 1969 - 5. 5. 1972
narozen:  28. 2. 1941
úmrtí: 19. 8. 2021

10. Pávek Jiří

předseda: 1. 9. 1972 - 7. 9. 1973
narozen:  8. 4. 1939
úmrtí: 28. 7. 2021

11. Müller Josef

předseda: 7. 9. 1973 - 6. 2. 1993
narozen:  23. 8. 1923
úmrtí: 5. 7. 2017

12. Kašík Petr

prezident: 6. 2. 1993 - 6. 2. 1999
narozen:  17. 4. 1951

13. Kohout Tomáš

prezident: 6. 2. 1999 - 5. 2. 2005
narozen:  18. 8. 1952

14. Podhrázský Tomáš

prezident: 5. 2. 2005 - 6. 2. 2010
narozen:  26. 2. 1949

15. Horáček Martin

prezident: 6. 2. 2010 - 11. 10. 2010
narozen:  14. 10. 1975
úmrtí: 11. 10. 2010
Strašnické krematorium 1 č. 106

16. Novák Martin

prezident: 12. 2. 2011 - 9. 2. 2019
narozen:  17. 3. 1955

17. Stach Michal

prezident: 9. 2. 2019 -
narozen:  29. 5. 1977

Uložit nastavení
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout