Nejstarší existující Harley-Davidson klub na světě - The oldest existing Harley-Davidson club of the world (Since 1928)

Klubový magazín

Magazín H-DC Praha je obrazovou kronikou klubu s reportážemi ze srazů, výletů a cest. Uvádí novinky a zajímavosti z klubového prostředí, technické i jiné zajímavosti kolem motocyklů H-D.

Magazín vychází čtyřikrát ročně v nákladu do 500 ks. Je tištěn černobíle na křídovém papíře s barevnou laminovanou obálkou, s bohatým fotografickým doprovodem a v moderním designu. Magazín si mohou předplatit i nečlenové H-DC Praha.
Kontakt na vydavatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

V PRVNÍM ČÍSLE 2019 KLUBOVÉHO MAGAZÍNU,  najdete:

reportáže, zprávy z klubových i jiných motoakcí. Například: Mikulášská Party 2018, Výprava za orlem do ZOO, Valná hromada 2019, Rokker zabijačka, Jawáč, Zimáč a další. V technické části pokračování Technika H-D. Časopis doplňuje aktuální nabídka klubového support shopu.

 

PŘEDPLATNÉ A DISTRIBUCE

Roční předplatné je 520 Kč + poštovné dle tarifu České pošty. Vyřizuje: M. Medlík, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jakékoli šíření materiálu z magazínu H-DCP povoleno pouze s písemným souhlasem vydavatele.

 

INZERCE

Inzerci vyřizuje: F. Kožner, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše webové stránky využívají cookie. Tím, že naše stránky dál používáte, souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.